Yürüyerek Para Kazanma Uygulamaları 2023, Adım Atarak Para Kazanma

Kilometrelerce yürüyerek para kazanma uygulamaları sayesinde ödeme alabilirsiniz. Kulağa hoş geliyor. Özellikle yürüyerek para kazanma uygulamaları hakkında yapılan yorumları (binlerce) inceledik ve bir liste hazırladık. Adım atarak para kazanmak için en iyi uygulamaları bizden öğrenin ve hem sağlıklı kalın hem de para kazanın.

İster bir fitness fanatiği olun, ister çok yürümekten nefret edin, para kazanırsanız çok sevinirsiniz. Yürümek hayatımızın önemli bir parçasıdır ve birçok sağlık yararı vardır.

Ayak işleri yapmak, egzersiz yapmak, bir arkadaşın evine gitmek ve hatta bir odadan diğerine geçmek gibi günlük hayatımızın bir parçasıdır. Amaç, kendinizi daha sağlıklı ve daha iyi hissetmenizi sağlamaktır.

Hareketsiz bir sağlık yaşam tarzı, kronik hastalık riskini artırabilir ve bağışıklık sistemini zayıflatabilir. Bu nedenle, bacaklarınızı mümkün olduğunca hareket ettirmek ve etrafta dolaşmak çok önemlidir.

Adım atarak para kazanmak, pastanın tepesindeki kiraz gibidir. Öyleyse 2023 yılının en iyi adım atarak para kazanma uygulaması hangisi? Biz yürüyerek para kazanabileceğiniz mobil uygulamaları sıralayalım, siz seçin.

Yüyerek para kazanma uygulamaları gerçek mi, ödeme yapıyorlar mı? Adım atarak para kazanmak mümkün mü?

Dışarı çıkıp yürümeniz için size ödeme yapan uygulamalar var. Bu yüzden yukarıdaki soruların cevabına evet diyebiliriz. Yürüyerek para kazandıran uygulamalar kesinlikle gerçek ve ödemeleri nakit ya da kirpto para cinsinden yapıyorlar. Telefonunuza indireceğiniz bu uygulamalardan bazıları günlük yürüyüşlerinizde size yardımcı olacak ve ekstra para kazanmanıza yardımcı olacaktır. Diğer uygulamaların daha spesifik olduğu ve yürümenin yanı sıra, belirli görevleri yapmanızı gerektirecektir.

Muhtemelen tam zamanlı bir gelirin yerini alacak kadar kazanamayacak olsanız da, şurada burada biraz ekstra para sizi daha fazla yürüyüş yapmaya motive edebilir ve belki de kendinize küçük bir şey ısmarlayabilirsiniz.

Bazı uygulamalar nakit teklif ederken, bazıları ödüller, indirimler ve hayır kurumu bağışları sunar. Yine de oldukça havalı, değil mi? Yürümeniz için para ödeyen en iyi uygulamalardan bazılarına göz atalım.

Yürüyerek para kazanma uygulama yorumları olumsuz mu? Adım atarak para kazanma uygulamalarından para kazananlar var mı?

Şimdi bir kullanıcı olarak, yürüyerek para kazanma uygulamalarının bana gerçekten para ödeyecek mi diye düşünebilirsiniz. O zaman bu soruya da direkt evet cevabını verelim. Hem de bu uygulamalar çok iyi para ödüyorlar. Tek yapmanız gereken, uygulamayı indirmek ve listelenen gerekli adımları yapmak ve hazırsınız.

Büyük miktarda pasif gelir elde etmenin en kolay yollarından biri ile karşı karşıyayız. Yürüyerek para kazanmak kolay ve pasif gelir elde etmenin en iyi yollarından biridir. Bunların hepsi, kondisyon takipçinizle senkronize olan ve siz yürürken kilometrelerinizi kaydeden uygulamalardır. Bu uygulamalar denemeye değer. Sadece yürüyerek para kazanacaksınız.

Yürüyerek Para Kazanma Uygulamaları 2023

 • Sweatcoin
 • PK Rewards
 • FitPotato
 • Runtopia
 • StepBet
 • Lifecoin
 • Charity Miles
 • Fit For Bucks
 • Winwalk
 • HealthWage
 • Carrot (Havuç)
 • Optimity
 • Evidation
 • Walgreens Balance Rewards
 • Higi
 • BetterPoints
 • MapMyFitness

2023’ün en çok kazandıran yürüyerek para kazanma uygulaması hangisi?

2023 adım atarak para kazanma uygulamalarından hangisi en çok ödeme yapıyor sorusunu da merak edebilirsiniz. İşte size yürüdüğünüz için para kazandıran uygulamaların ödeme miktarlarına göre yüksekten düşüğe sırası:

 1. Sweatcoin
 2. Walgreens Balance Rewards
 3. Evidation
 4. StepBet
 5. Higi
 6. Charity Miles
 7. MapMyFitness
 8. Fitpotato
 9. Winwalk
 10. Lifecoin
 11. HealthyWage
 12. Lympo
 13. Carrot
 14. PK Rewards
 15. Fit For Bucks
 16. Runtopia
 17. Yodo
 18. Rover
 19. Wag!
 20. Gigwalk
 21. Become a Human Billboard
 22. Instacart
 23. DoorDash
 24. Postmates

Sweatcoin

Sweatcoin ile kendinizi daha sağlıklı tutmak için yürüyüş yaptığınız için para kazanın. Attığınız her adımın karşılığı olarak yeni nesil para birimi sunar. Para birimini hayır kurumlarına bağışlayabilir, harika ürünler için harcayabilir veya kriptoya dönüştürebilirsiniz.

Uygulama, kullanıcıların ödülleri kullanabilecekleri yerçekimine karşı yoga dersleri, Audibles, iPhonelar, Apple Watch’lar vb. gibi 1000’den fazla markalı hizmet ve hedef sunar. Adım atarak para kazanma uygulaması Sweatcoin, aktivitede +%20 artış, %100 veri gizliliği sağlar ve kullanıcıların daha sağlıklı yaşam tarzı seçimlerini takip etmelerini sağlar.

Sweatcoin, adımlarınız için size kripto para ödülleri verir. Her 2.000 adımda bir, çeşitli ödüller veya ticaret için kullanabileceğiniz para birimine dönüştürür. Temel uygulama ücretsizdir ancak günlük yürüme adım sınırı vardır. Uygulama hem iOS hem de Android için kullanılabilir.

Bu uygulamanın bir dezavantajı, herhangi bir fitness takipçisine bağlanmadığı, ancak yalnızca telefonunuzun GPS’ini ve yerleşik ivmeölçerini kullandığı için dışarıda yürümek zorunda olmanızdır. Ayrıca, araba kullanmak yerine yürümenizi sağlamak için bir algoritma kullanır, bu nedenle bir hız sınırı vardır.

Öne çıkan ödüller arasında hediye kartları bulunur, ancak kullanılabilirlik sınırlıdır. 20.000 Sweatcoin kazanırsanız, bunları PayPal nakit olarak 1.000$’a çevirebilirsiniz. Ancak, bunun başarılması 18 ay sürecektir ve müşteri başına yalnızca bir kez kullanabilirsiniz.

PK Rewards

“Egzersiz için ödüller kazanın” sloganı ile PK Rewards, kullanıcıların fitness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyor. Uygulama, Amazon ve Starbucks gibi markalar için kullanıcılara hediye kartları, geziler ve kıyafet ödülleri sunuyor. Yürüyerek para kazanma uygulaması PK Rewards, kullanıcıların çabalarını ölçmek için herhangi bir antrenmanı takip eder.

Her yerde ve her zaman her etkinliği ölçerek oyunun kurallarını değiştiren teknoloji üzerinde çalışır. Madeni paraya dönüştürülebilen kişiselleştirilmiş efor puanı. Nike, Amazon, Lululemon ve daha pek çok markada ticaret yapmak için bu madeni paralar hızla kullanılabilir.

PK Rewards, ödüller veya hayır kurumlarını desteklemek için sanal paralar kazanmanıza izin veren bir iOS uygulamasıdır. Telefonunuz tarafından izlenebilecek herhangi bir fiziksel aktivite jeton kazandıracaktır. Egzersize ne kadar çok çaba harcarsanız o kadar hızlı jeton kazanırsınız, bu nedenle uygulama orta ila şiddetli fiziksel aktiviteyi teşvik eder.

Daha doğru bir efor tahmini elde etmek için Apple Watch’unuzu veya uyumlu kalp atış hızı monitörünüzü bağlayabilirsiniz. Diğer antrenman uygulamalarına bağlanabilir ve onlardan antrenman alabilirsiniz.

Her gün sınırsız egzersiz jetonu kazanabilirsiniz, ancak her gün öğelere veya bağışlara harcamak için ne kadar para yatırabileceğiniz konusunda bir sınır vardır. Bir Max hesabına yükselterek günde daha fazla jeton biriktirebilirsiniz.

FitPotato

Spor salonu gibi egzersiz programınıza bağlı kalın, köpeğinizi gezdirin, koşun, yürüyün veya yoga yapın ve adım atarak para kazanma uygulaması FitPotato bunun için size ödeme yapacaktır.

Uygulama ayrıca kullanıcıların arkadaşlarına meydan okumasına ve ödül almak için oturumları tamamlamasına olanak tanır. Çalışırken ödeme almak için haftalık bir ödül grubu sunar. FitPotato, kullanıcının adımlarını izler ve antrenman süresi boyunca koşmak için GPS, ödülleri belirler.

FitPotato uygulaması, adım adım para kazanmak amacıyla arkadaşlarınıza ve diğer kullanıcılara meydan okumanıza olanak tanır. Haftalık ödül grupları mevcuttur ve kazanmak için 7 gün içinde üç aşamalı oturumları tamamlamanız gerekir. Seansınızın yürümeyi, koşmayı veya köpeğinizi gezdirmeyi seçebilirsiniz.

7 gün içinde üç oturumu da tamamlayan meydan okuyan herkes, haftalık ödülün bir kısmını alacaktır. Tek kazanan sizseniz, ödüldeki tüm parayı kazanırsınız.

FitPotato, Apple Sağlık Adımları verilerini kullanır ve ayrıca egzersiz seansınızı takip ederken GPS’inizi kullanır.

Runtopia

Runtopia, kullanıcıların tek bir adımla başlamasına ve ödüller ve muhteşem ödüller kazanmak için ilerlemesine olanak tanır. Fitness uygulaması, ister dışarıda ister içeride olsun, işi takip eder ve ayrıca gerçek zamanlı sesli koçluk sunar. Kullanıcılar, fitnes verilerini ve dakikadaki adım sayısı ve yakılan kaloriler gibi temel bilgiler için kişisel antrenmanları keşfetmek üzere verileri analiz edebilir.

Yürüyerek para kazanma uygulaması Runtopia ayrıca günlük adımları takip etmek, egzersiz yapmak ve diğerlerini karşılığında ödül almaya teşvik etmek için spor paraları yoluyla kazanmaya başlamayı mümkün kılar. Kullanıcılar, sosyal toplulukla bağlantı kurarken teklifler, indirimler ve ödüller için jeton takas edebilirler.

Runtopia, etkinliği kendi para birimi olan SPC madeni paralarına dönüştürmek için GPS verilerini kullanan bir koşu ve adım sayma izleyicisidir. Daha sonra bu paraları uygulama içi mağazada spor malzemeleri, ödüller ve hizmetler satın almak için kullanabilirsiniz.

Özelleştirilmiş koşu egzersiz planları mevcuttur. Bir ücret karşılığında, yeni başlayanlar için yürüme ve koşma gibi birinci sınıf koçluk ekleyebilirsiniz; kilo verme egzersizleri; 5K, 10K, yarı maraton ve tam maraton antrenman planları vb.

Çeşitli uygulama içi etkinlikler ve çevrimiçi canlı yarışlar, sizi motive etmek için farklı düzeylerde ödüller içerir.

StepBet

StepBet, kullanıcıların birlikte kazanmalarını ve fitness hedeflerine ulaşmalarını sağlar. Amaç, kişiselleştirilmiş adımları geçmek ve hatta gerçek para koyarken bir fitness takipçisine bağlanmaktır. Kullanıcıları harekete geçmeye motive eder ve egzersizin bir öncelik haline gelmesini sağlar.

Uygulama, kullanıcıların hedefler belirlemesine, pota katılmasına, bir hafta boyunca kişiselleştirilmiş adım hedefleriyle hareket etmesine ve ardından ikramiyeyi almak için para kazanmaya başlamasına olanak tanır. Adım atarak para kazanma uygulaması StepBet ile ister köpeği gezdirin, ister asansör yerine merdivenleri seçin, aktif yaşam tarzı ve dengeli bir egzersiz programı oluşturun. Adımlarınız sayılır ve bu size para kazandırır.

StepBet uygulamasıyla, adım hedeflerinize ulaşmak için kendinize (gerçek parayla) iddiaya girersiniz. Kazanabilir veya kaybedebilirsin. Adımlarınız Fitbit, Garmin veya akıllı telefonunuzun sağlık uygulamasıyla izlenir.

Uygulama, hem tipik aktif günleriniz hem de zorlu bir hedefe ulaştığınız Güç Günleri olmak üzere önceki etkinliğinize dayalı olarak adım hedeflerinizi belirler. Potu paylaşmak için her oyun periyodu boyunca (genellikle altı hafta) her hafta dört aktif gün ve iki güç günü elde etmeniz gerekir.

İlk haftadan sonra herhangi bir hafta için hedeflerinizi gerçekleştirmezseniz, oyun dışı kalırsınız ve paranızı kaybedersiniz. Her oyun dönemi için genellikle 40$ olmak üzere belirli bir miktar gereklidir. Kullanıcılar, kazanırlarsa bahislerinden birkaç dolar daha fazla kazandıklarını bildirirler. Oyunda gerçek bir cilde sahip olduğunuz için bu çok motive edici olabilir.

Lifecoin

Hediye kartları, ödül teklifleri ve indirimler almak istiyorsanız, Lifecoin başlamak için harika bir uygulama olabilir. Yürüyerek para kazanma uygulaması Lifecoin, kullanıcıların spor malzemeleri, hediye kartları ve Amazon Hediye Kartı, Paypal Hediye Kartı, Apple iPhonelar, DJI Spark Drone vb.

Kullanıcılar, harika ödüller kazanmak için günlük yürüyüşlerini madencilik seanslarına dönüştürebilir. Elçi programı ile daha fazla kazanmak için katılınca sağlık ve ödül sevinci sunar.

Charity Miles

Charity Miles, değişime ve daha iyi bir geleceğe doğru attığınız ilk adımdır ve kat ettiğiniz mesafeye bağlı olarak kullanıcıların milleri paraya dönüştürmesine olanak tanır. Sağlıklı yaşam, sağlık ve toplumla uyumlu bir fark yaratmak için birinci sınıf hayır kurumlarını ve sponsorlu ortakları destekler.

Adım atarak para kazanma uygulaması Charity Miles, eğlenceli bağış toplamak veya bir grubu dâhil etmek için kullanıcıları koşmaya ve yürümeye motive eder. Başkalarına yardım etmenin ve hedeflerinize ulaşmak için fazladan mesafe kat etmenin harika bir yoludur.

Hem iç hem de dış mekan antrenmanlarını kaydedebilir, böylece koşu bandı zamanını iyi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca ASPCA, Habitat for Humanity, Nature Conservancy, Alzheimer’s Association, the Lösemi ve Lenfoma Derneği, Özel Olimpiyatlar ve Wounded Warrior Project dâhil olmak üzere iki düzineden fazla hayır kurumu arasından seçim yapabilirsiniz. Charity Miles hem iOS hem de Android için kullanılabilir.

Bu uygulamanın bir dezavantajı, onu açmanız ve her antrenmanı izlemeniz gerektiğidir. Tüm gün süren adımlar ve aktivite için kredi almazsınız, yalnızca bu özel antrenmanlar için kredi alırsınız.

Fit For Bucks

Bir diğer yürüyerek para kazanma uygulaması Fit For Bucks, kullanıcıların market alışverişi yaparken, ayak işlerini yaparken, yürürken, koşarken ve spor salonuna başlarken aktif olmalarını ve ödüller kazanmalarını sağlar. Apple Watch veya tercih edilen başka bir aktivite izleyicinin yardımıyla her aktivitede adımlarınızı sayar. Tercih edilen etkinlik takipçisi yerleştirildikten sonra ödül almak için dans etmeye, yürüyüş yapmaya, koşmaya, köpeği gezdirmeye veya spor salonuna gitmeye başlayın.

Adımları ödüllerle değiştirin ve bunları toplulukta kullanın. Kullanıcılar, Willow Spa, Rainbow Acres, vb. gibi çeşitli markalar için ödüller alabilirler. Fun For Bucks, kullanıcıların önceliklerini belirlemelerini kolaylaştırdı ve insanları yaşam tarzı ödülleri için egzersiz yapmaya teşvik etti.

Winwalk

Adından da anlaşılacağı gibi winwalk, kullanıcıların yürümek, terlemek ve hediye kartları kazanmak için ödüller kazanmalarını sağlar. Pedometre, adım izleyici ve sağlık uygulaması, Bitcoin kripto para biriminden ve en iyi markalardan hediye kartları almanıza yardımcı olabilir.

Yürüyerek para kazanma uygulaması winwalk, GPS takibi olmadan, yürüme mesafesini, zamanı ve yakılan kalorileri takip eden dahili sensörlerle çalışır. Amaç, kullanıcıları ödüller veya indirimler kazanırken formda kalmaya, kilo vermeye ve sağlıklı kalmaya motive etmektir.

HealthyWage

Adım atarak para kazanma uygulaması HealthyWage de özelleştirilmiş hedef ağırlığa ve benzersiz zorluklara ulaştığınız için 10.000 $’a kadar ödüller sunar.

Uygulama, kullanıcıları hedeflerine ulaşma konusunda motive eder, kilo verme başarısını artırır ve kullanıcılara ödüller sunar. HealthyWage, bahsi kaybetmekten kaçınma ve ertelemeyi sona erdirme gücünden yararlanan nakit bazlı kilo verme mücadeleleri sunar.

HealthyWage , 10.000$’a kadar nakit ödüller için kilo verme yarışmalarına katılmanızı sağlar. Yürüyerek veya diğer aktivitelerle ne kadar kilo vereceğinizi tahmin etmek için kendinize bahse girebilir ve bireysel bir mücadeleye katılabilirsiniz.

İkramiye mücadelelerini veya adım sayma zorluklarını seçin. İkramiye mücadeleleri, hedef ağırlığınıza ulaşmanıza bağlıdır. Adım hedefi meydan okumaları, mevcut ve önceki adım ortalamalarınızı temel alır ve günlük adım sayınızı oluşturmanıza yardımcı olur.

İşyeri ve takım zorlukları, birden fazla kişiyi bir ödül kazanmak için birlikte çalışmaya motive edebilir.

Carrot (Havuç)

CARROT ya da Türkiye’deki adıyla Havuç uygulaması, attıkları ve akıllıca oynadıkları her adımda kullanıcıların hayatlarını iyileştirmeye yardımcı olur. Amaç, aktif yaşamlar sürmek, kişisel aktivite hedeflerine ulaşmak ve ödüller alırken yürümektir. Bu uygulama, kullanıcıların herhangi bir pahalı izleyici olmadan eğlenmelerini sağlar.

Yürüyerek para kazanmak isteyenlerin tercih ettiği uygulamalardan biri olan Havuç, kullanıcıların anında kaydolmasını sağlayan sezgisel bir uygulamadır. Ödüller veya dijital hediye kartları almak ve uzaktan çalışmak için başkalarıyla etkileşime girer (meydan okumalara katılın, yarışmalara katılın, bir açık artırmaya teklif verin).

Havuç uygulaması, günlük adım hedefinize ulaşma karşılığında ödüller sunar, ancak yalnızca belirli Kanada eyaletlerindekiler içindir. Uygulama, adım hedefinizi belirler ve adımlarınızı telefonunuzla veya bağlantılı bir Fitbit ile takip edebilirsiniz.

Oyunlar oynayın, yarışmalara katılın, meydan okumalara katılın, bir açık artırmaya teklif verin veya kazandığınız puanlarla dijital bir hediye kartı alın. Kazandığınız puanlar, Aeroplan Miles, Drop, More Rewards, Petro-Points, RBC Rewards ve SCENE dahil olmak üzere çeşitli programlar aracılığıyla kullanılabilir.

Optimity

Optimity, kullanıcıların daha varlıklı, daha sağlıklı ve daha uzun yaşamlar sürmesini sağlayan bir mikro öğrenme uygulamasıdır. Uygulama, karşılığında ödüller sunarken, güç dolu zorluklar ve aktivitelerle birlikte gelir. Kişiselleştirilmiş, oyunlaştırılmış ve ödüllendirici bir platform kullanarak yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olur.

Adımlarınızı paraya dönüştüren Optimity‘yi mikro hedefler ve faaliyetlerle uyarlanmış bir sağlık koçu olarak düşünün. Ayrıca kullanıcıların sağlık durumunu test eder, onlara ipuçları sunar ve aileleri veya arkadaşlarıyla eğlenceli mücadeleleri tamamlamalarına yardımcı olur. Fiziksel sağlık, zihinsel sağlık ve sosyal bağlılık için atılan her sağlıklı adımın ödüllendirilmesine yol açacaktır.

Evidation

Evidation uygulamasıyla, uygulama üzerinden izlenen yürüyüş, bisiklet, yüzme ve diğer egzersizler için para kazanabilirsiniz. Egzersiz aktiviteleri için günde 80 puana kadar ve yemek kaydı, uyku takibi, tartılma, meditasyon veya sağlık yolculuğunuzu Twitter’da paylaşmak için günde altı puan kazanabilirsiniz. Puan kazancınızı en üst düzeye çıkarsanız bile, 10$ kazanmak yine de dört ay sürecektir. Ama yine de yaptığınız sağlık faaliyetleri için yılda 30 dolar kazanabilirsiniz.

Puanların geçerliliği kazanıldığı tarihten itibaren bir yıl sonra sona erer. Egzersiz ve sağlıkla ilgili anketlere katılmak gibi puan kazanmak için başka fırsatlar da vardır.

Adım atarak para kazanma uygulaması Evidation; Apple Health, Samsung Health, Fitbit, Garmin, Strava, RunKeeper, MapMyFitness, MyFitnessPal ve Misfit dahil olmak üzere 20’den fazla diğer fitness takipçisi ve uygulamasına bağlanabilir. Evidation’ı kullanmak için bir fitness takipçisine ihtiyacınız yoktur çünkü o, cep telefonunuz tarafından günlüğe kaydedilen aktiviteye bağlanabilir.

Puanlarınızı nakit olarak kullanmayı hatırlamanın dışında gerçekten “ayarla ve unut” olabilir. Ancak günde kaç puan kazandığınızı kontrol etmeniz daha motive edici olabilir.

Walgreens Balance Rewards

Balance Rewards programında yürüyüşlerinizi ve diğer fitness aktivitelerinizi takip ederek Walgreens’te Redemption Dollars’a doğru Balance Reward puanları kazanabilirsiniz.

Walgreens web sitesine kaydolun, Walgreens BR hesabınızı “sağlıklı seçimler” programına bağlayın ve uygulamayı indirin.

Diğer yürüyerek para kazanma uygulamaları gibi bu uygulama da iOS, Google Play ve Windows Phone için kullanılabilir.

Higi

Higi kendisi adım sayarak değil de başka uygulamalarla ortak çalışarak adımlarınızdan para kazandırır. Bunun yerine, fitness çabalarını ödül puanlarına dönüştürmek için birçok cihaz ve uygulamayla ortak çalışır. Şirket, aynı işlevi yerine getiren Earndit sitesini satın aldı (hesabınız varsa devredilmiştir.)

Higi yarışmalarında kazandığınız puanları otomatik olarak güncellemek için ücretsiz olarak katılabilir ve uygulamalarınızı bağlayabilirsiniz. Zorluklar bir hafta veya bir ay uzunluğunda olabilir. Mil başına puan kazanırsınız (veya mil değerinde günlük adım). Eczanelerde bulunan Higi sağlık takip istasyonunu kullanarak da puan kazanabilirsiniz. Bu, nabzınızı, kan basıncınızı, kilonuzu, VKİ’nizi ve vücut yağınızı ölçer.

Puanlar, bir mücadelenin sonunda bir ödül çekilişinde şansa dönüşür. Puanlar, sağlık ve fitness ürünlerinde indirimler de dahil olmak üzere ödüller için de sayılır. Kaydolmak için arkadaşlarınızı işe alarak daha fazla puan alabilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı puanlarınızı takip edin ve bunu eğlenceli bir sosyal yarışmaya dönüştürün.

Yürüyerek para kazanma uygulaması Higi, Fitbit, Nike+ , Strava, RunKeeper, Omron, endomondo, Garmin, iHealth, Striiv ve Under Armour dâhil olmak üzere etkileyici bir uygulama ve cihaz yelpazesine bağlanır. Aynı antrenmanı birden fazla uygulama veya cihazda takip ederek sistemi oynayamazsınız. Sadece en çok etkinliği kaydeden kişi için size kredi verir.

Bir dezavantaj, ödüllerin çoğunun, nakit veya ödüller yerine Garmin ürünlerinde %20 indirim almak gibi indirimler ve promosyonlar olmasıdır. Bazen Higi, fazla puan bağışlayabilmeniz için hayır kurumu ödülleri sunar.

BetterPoints

 • Adımlarınızı paraya dönüştüren BetterPoints uygulaması, yürüyüş ve diğer fiziksel aktiviteler için ödüller sunar.
 • Katıldıktan sonra, bir meydan okuma seçersiniz ve çok puan için bir çekilişte puan veya bilet kazanırsınız.
 • Kampanyalar yaklaşık üç ay veya daha uzun sürer ve motivasyonu artırmak için hedefler ve ödüller kullanır.
 • Etkileşimi artırmak için madalyalar, liderlik tabloları ve ödül çekilişleri var.
 • Puanlar hediye kartları için kullanılabilir. Puanları ayrıca belirli hayır kurumlarına bağış yapmak için de kullanabilirsiniz. Yürüyerek karbon ayak izinizi azaltmaya büyük bir odaklanma var.
 • Bu uygulama şimdilik sadece İngiltere ve Avrupa’da mevcut.

MapMyFitness

MapMyWalk, MapMyRun veya ilgili MapMyFitness uygulamalarından herhangi birini kullanmak, zorluklara katılmanıza ve ödüller kazanmanıza olanak tanır. Ödüller, birçok Under Armour ürününü ve diğer fitness odaklı şirketlerden gelenleri içerir. Yürüyerek para kazanma uygulaması MapMyFitness ile nakit para veya garantili ödüller kazanamayacak olsanız da bu uygulamaları kullanmanın güzel bir avantajı.

Uygulamalar, tüm gün aktivite için Fitbit’inize ve telefon sensörlerinize bağlanabilir veya bireysel antrenmanları GPS ile takip edebilirsiniz. Uygulamayı Under Armour akıllı ayakkabılarla bile senkronize edebilirsiniz. Bunlar hızınızı, adım uzunluğunuzu ve kadansınızı takip edecektir. İlerledikçe kişiselleştirilmiş koçluk ipuçları da alacaksınız.

Leave a Reply

Previous Story

Google Chrome Güvenli Arama Açma ve Kapatma

Next Story

Gmail Düzgün Çalışmıyorsa 2023 Model Sorun Giderme Yöntemleri

Latest from Genel

Hotmail Login

Hotmail login has been replaced by Microsoft as Outlook login. 2023 current Hotmail login and Hotmail

%d bloggers like this: