Windows 10 için en iyi mp4 video indirme programı hangisi?

Windows 10 için basit ve yüksek performanslı bir mp4 video indirme programı mı arıyorsunuz? Windows 10’da en iyi mp4 video indirme programlarını sıraladık.

Windows 10 için En İyi MP4 Video İndirme Programları

YouTube, Facebook gibi web sitelerinden ve diğer video akış platformlarından video indirmek istiyor musunuz? Windows 10 için video indiricilerle videoları istediğiniz biçimde hızlı ve kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Ancak tüm video indiriciler eşit derecede kullanılabilir değildir. Hem ücretsiz hem de ücretli olarak sinir bozucu bir deneyime yol açabilecek birçok seçenek vardır. Bu nedenle, Windows 10 için favori video indiricilerimizin bir listesini derledik.

Videoları indirirken, mp4 video indirme sitesinin kullanım koşullarını kontrol etmenin önemli olduğunu vurgulamak istiyoruz. Telif hakkı ihlalini tasvip etmiyoruz veya teşvik etmiyoruz.

İşte Windows 10 için en iyi mp4 video indirme programları:

 1. VideoProc: Windows 10 için en çok oy alan indiricimiz. Çok çeşitli sitelerden 8K’ya kadar video indirebilir ve bir düzenleyici, dönüştürücü ve kaydedici içerir. 30 günlük para iade garantisi ile risksiz deneyebilirsiniz.
 2. 4K Video Downloader: Bu uygun maliyetli araç, en sevdikleri akışları kaçırmak istemeyen YouTube hayranları için özel olarak tasarlanmıştır.
 3. Allavsoft Video ve Ses İndirici: Bu ücretsiz araç, Windows ve MacOS’ta çalışır ve çeşitli siteleri destekler.
 4. ByClick Downloader: Toplu indirme ve dönüştürme özellikleri ve şık bir arayüz ile bu yazılım makul fiyatlı.
 5. YTD Video Downloader: Bu ücretsiz yazılım, Windows masaüstü ve mobil cihazlarda çalışır.
 6. Freemake Video Downloader: Bu kullanımı kolay uygulama, toplu indirmeye izin verir.
 7. aTube Catcher: Bu yazılım, videoları indirmenin yanı sıra bir dönüştürücü, ekran kaydedici ve DVD oluşturucu içerir.

Windows 10 için doğru mp4 video indiriciyi seçmek zor olabilir. Seçiminiz, özel ihtiyaçlarınıza ve ayrıca fiyat ve özellikler gibi diğer faktörlere bağlı olacaktır. Windows 10 için en iyi video indiricileri seçerken dikkate aldığımız ana kriterler şunlardır:

 • Güvenilir performans
 • Birden fazla site ile uyumluluk
 • Kullanım kolaylığı
 • Toplu indirme ve dönüştürme gibi özellikler
 • Ücretli abonelik almaya değer

Windows 10 İçin En İyi MP4 Video İndirme Programları

İşte Windows 10 için en iyi mp4 video indirme programları için oluşturduğumuz listede yer alanlara yakından bakış.

1. Videoproc MP4 Video İndirici

(Windows, MacOS)

VideoProc by Digiarty, harika bir indirici içeren tam özellikli bir video düzenleme aracıdır. Bu ücretli bir yazılımdır ancak fiyatı oldukça uygundur ve taahhütte bulunmadan önce 7 günlük deneme sürümü ile deneyebilirsiniz.

VideoProc’un kullanımı son derece basittir ve YouTube, Vevo, Vimeo, Dailymotion ve Facebook dâhil 1.000’den fazla video akış sitesini destekler. Video ve müzik akışlarını, canlı videoları, oynatma listelerini ve kanalları indirebilirsiniz.

Bu yazılım, biraz daha yaygın hale gelen 8K videoyu destekler, ancak çoğu rakip hala yalnızca 1080p veya 4K’ya kadar destekler. Yerleşik bir video dönüştürücü, indirmelerinizi AAC, MP3, MOV ve AVI dahil 70’in üzerinde biçime dönüştürebileceğiniz anlamına gelir.

Düzenleme tarafında, VideoProc dosya birleştirme, alt yazılar, efektler, sarsıntıyı giderme ve gürültü giderme gibi profesyonel görünümlü videolar oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle birlikte gelir. Uygulama içinden kendi videonuzu veya ekran görüntülerinizi çekmek istemeniz durumunda yerleşik bir kaydedici de vardır. Bu notta, canlı bir video indirmek istiyorsanız, kaydetmek için başlangıç ​​saatini ve süresini ayarlayabilirsiniz.

Ücretli bir aracın avantajlarından bazıları, reklamlarla ve ek satışlarla uğraşmak zorunda kalmamanız ve cihazınıza ek yazılımlar sokmaya çalışmamasıdır. Ayrıca, kapsamlı web eğitimleri ve bir e-posta iletişim formu şeklinde harika bir destek alırsınız.

Artıları:

 • Kullanıcı ​​dostu
 • Neredeyse tüm akış sitelerini ve video formatlarını destekler
 • Eksiksiz bir düzenleyici, dönüştürücü ve kaydedici içerir
 • Aldığınız şey için ucuz
 • İyi teknik destek

Eksileri:

 • Bazı kullanıcıların ihtiyaç duyduğundan daha özelliği olabilir.

2. 4K MP4 Video Downloader

(Windows, macOS, Linux)

4K Video Downloader, en sevdikleri içeriği kaçırmak istemeyen hevesli YouTube hayranları için idealdir. Biraz eski görünüyor, ancak kullanımı gerçekten çok kolay. 4K Video İndirici, YouTube’dan tek tek videoları veya tam oynatma listelerini kaydetmenizi sağlar ve hatta en sevdiğiniz kanallardan yeni videoları otomatik olarak indirecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca TikTok, Facebook, Vimeo ve diğer video paylaşım siteleriyle de çalışır.

Bu ücretsiz yazılım, ücretsiz plandaki kullanıcıları oynatma listesi, kanal ve altyazı sayısı açısından sınırlar. Premium’a yükseltmek, bu özelliklerin sınırsız olduğu , artı bir kanal abonelik özelliği, reklamsız ve öncelikli destek alacağınız anlamına gelir.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu yazılım 4K videoyu destekler, ancak 8K’yı da destekler. Özellikler arasında toplu indirme, YouTube altyazı çıkarma, özel YouTube içeriğine erişim, 3D ve 360° indirmeler ve bir uygulama içi proxy (engellenen içeriğin kilidini açmak için) bulunur. Kaydetebileceğiniz biçimler MKV, MP4, MP3, OGG ve M4A ile sınırlıdır.

4K Video Downloader, Türkçe, Almanca, İspanyolca ve Japonca dahil bir düzineden fazla dili destekler. Web sitesinde çok sayıda kurulum ve sorun giderme kılavuzu bulunmaktadır ve gerekirse bir e-posta gönderme seçeneği bulacaksınız.

Artıları:

 • Sık indirme için ideal
 • Kullanımı kolay
 • İyi ücretsiz sürüm
 • Bir düzineden fazla dil mevcut

Eksileri:

 • YouTube video indirme seçeneği sağladığı için YouTube dışındaki siteler için daha az yararlı olabilir

3. Allavsoft MP4 Video ve MP3 Müzik İndirici

(Windows 10, MacOS)

Allavsoft, video ve ses dosyalarını işleyebilen kullanışlı bir ücretsiz indiricidir. Estetik oldukça basit ama bu aracın kullanımı çok kolay. YouTube, Spotify, Facebook, DailyMotion, SoundCloud, Deezer, Tidal ve daha fazlasını içeren 1.000’den fazla siteden dosya indirmenize yardımcı olabilir.

Ücretsiz sürüm, en fazla beş video indirmenize ve en fazla beş dakikalık videoları dönüştürmenize veya birleştirmenize olanak tanır.

Allavsoft yerleşik bir dönüştürücü ile birlikte gelir ve MP3, M4A, Apple Lossless, WAV, MOV, MP4 ve AVI gibi çeşitli formatları işleyebilir. HD 1080p ve 4K’yı destekler. Videoları toplu olarak indirmek ve dönüştürmek için birden fazla URL ekleyebilirsiniz.

Bu yazılım , kendi videolarınızı oluşturabilmeniz ve dönüştürebilmeniz için yerleşik bir ekran kaydedici ile birlikte gelir . Yerleşik bir oynatıcı, indirdiğiniz dosyaları oynatmanıza ve önizlemenize olanak tanır. İndirmeyi duraklatmanıza ve devam ettirmenize izin veren bir özellik de vardır. Bazı kullanıcılar için hayal kırıklığı yaratabilecek düzenleme araçları dahil değildir.

Bazı kullanıcılar ilk kurulumla ilgili sorunlar bildirmiştir, ancak Allavsoft teknik desteği son derece duyarlıdır ve günün her saati e-posta desteğiyle yardıma hazırdır.

İndirme sayısını ve dönüşümlerin uzunluğunu sınırlayan ücretsiz bir deneme sürümü var. Tam yazılımın aylık maliyeti 29,99 dolardır, ancak genellikle ayda 19,99 dolardan satılmaktadır. Yıllık bir plan (şu anda 29,99 ABD Doları’ndan satışta) veya ömür boyu bir anlaşma (şimdi 59,99 ABD Doları’ndan) seçerseniz, bu önemli ölçüde azalır.

Artıları:

 • Neredeyse her türlü video indirme seçeneği sunar
 • Dahili kaydedici ve dönüştürücü
 • Tüm popüler formatları destekleyin
 • Kullanımı kolay

Eksileri:

 • Rakiplerine kıyasla pahalı

4. ByClick Downloader

(Sadece Windows 10)

ByClick Downloader, konu estetik olduğunda işleri kesinlikle bir adım öteye taşıyor. Videoları ve oynatma listelerini indirmeyi kolaylaştıran iyi tasarlanmış, sezgisel bir arayüze sahiptir. YouTube, Instagram, Facebook, Vimeo, Twitter, YouKu, Dailymotion ve daha fazlasını içeren bir dizi siteyle uyumludur. Tam YouTube oynatma listelerini ve kanallarını ve ayrıca tüm Instagram sayfalarını tek bir tıklamayla indirebilirsiniz.

Bu ücretli bir yazılımdır. Ücretsiz bir sürüm göreceksiniz, ancak bu yalnızca bir gün için kullanılabilir ve ardından yazılımı kullanmaya devam etmek için premium plan için ödeme yapmanız istenir.

Bu indirici, MP3, MP4, WMV, AVI, FLV, 3GP ve M4A dahil olmak üzere çeşitli biçimleri destekleyen bir dönüştürücü de içerir. Bazı kullanıcıların kaçırabileceği hiçbir düzenleme aracı yoktur. ByClick Downloader, 4K’ya kadar destekler ve uzun videoları (bir saatten uzun) işleyebilir. Videonuzla birlikte YouTube altyazılarını indirebilirsiniz ve adlar ve başlıklar otomatik olarak MP3’lere eklenir. Aynı anda onlarca video indirilebilir.

İndirmek için iki seçeneğiniz var. URL’yi yapıştırabilir veya tek tıklamayla indirme modunu kullanabilirsiniz. İkincisinde, sadece videoya gidersiniz ve bir açılır pencere onu indirmek isteyip istemediğinizi sorar. Bu indiricinin bir başka güzel özelliği de arayüzün alt kısmında videolar için kişisel öneriler sunmasıdır. Özel videolarınızı indirmek için video paylaşım sitesi hesaplarınızı da bağlayabilirsiniz.

Arayüz, İspanyolca, Almanca ve Türkçe dahil olmak üzere 23 dilde mevcuttur. ByClick Downloader web sitesindeki kapsamlı bir SSS bölümü, çoğu sorunu çözmenize yardımcı olacaktır, ancak daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa bir e-posta iletişim formu vardır.

Artıları:

 • Toplu indirme
 • Dahili dönüştürücü
 • 23 dilde mevcut
 • Kişisel tavsiyeler

Eksileri:

 • Düzenleme araçlarını içermez

5. YTD MP4 Video İndirici

(Windows, MacOS, Android, iOS)

YTD Video Downloader, sınırlı ücretsiz sürümü olan başka bir ücretsiz yazılımdır. Premium aracı 7 günlük ücretsiz deneme ile deneyebilirsiniz, ancak ücretsiz ve profesyonel sürümlerin ayrı yazılım parçaları olduğunu unutmayın. Önceki uygulama gibi, YTD Video Downloader’ın da biraz modası geçmiş bir estetiği var, ancak gezinmesi kolay.

Bu araç, YouTube, Facebook ve Vimeo dahil olmak üzere birçok siteden video indirmenizi sağlar. YTD Video Downloader yerleşik bir dönüştürücüye sahiptir ve MP3, MP4, AVI, MOV ve 3GP dahil olmak üzere çeşitli biçimlere dönüştürmeyi destekler. Premium kullanıcılar, birden çok URL’yi tek adımda indirebilir ve dönüştürebilir , daha yüksek indirme hızlarının keyfini çıkarabilir ve yazılımı reklamlardan ve satışlardan bağımsız olarak kullanabilir.

Sorunlarla karşılaşırsanız, bir bilet gönderebilirsiniz, ancak YTD, kullanıcıları öncelikle oldukça kapsamlı SSS bölümüne başvurmaya teşvik eder.

Fiyat: Temel sürüm ücretsizdir ancak ücretli planlar aylık bazda 9,99 ABD doları ve iki yıllık bir plan için 71,76 ABD doları (etkili olarak ayda 2,99 ABD doları) tutarındadır.

Artıları:

 • Birçok platformla çalışır
 • Premium sürüm, toplu indirmeyi hızlı hale getirir
 • Uygulamanın kullanımı kolaydır
 • Dahili dönüştürücü

Eksileri:

 • Pro sürümü oldukça pahalı

6. Freemake MP4 Video İndirme

(Windows 10)

Freemake Video Downloader, indirme, dönüştürme ve düzenleme için kullanılan popüler bir yazılımdır. Ücretsiz sürümün önemli bir dezavantajı olmasına rağmen, ücretsiz bir araçtır: indirilen videoların ortasında bazılarını izlenemez hale getiren büyük bir filigran vardır. Bununla birlikte, bir dönüştürücü ve çeşitli düzenleme özellikleri (kesme ve döndürme dahil) içerir.

Freemake uygulaması öncelikle sezgiseldir ve parlak, eğlenceli bir estetiğe sahiptir. İtalyanca, Portekizce ve Vietnamca dahil olmak üzere 18 farklı dilde gelir. Freemake, 4K çözünürlüğü destekler ve 10.000’den fazla siteden video indirmenize izin verir .

AVI, MP3, MP4 ve MPEG gibi çeşitli biçimlerde kaydedebilirsiniz. Diğer özellikler arasında toplu indirme, bant genişliği tüketimini azaltma seçeneği (internetiniz zaten yavaşsa kullanışlıdır), bulut yükleme ve ebeveyn denetimleri bulunur.

Bu yazılımın “Freemake Mega Pack” markalı premium sürümü, daha yüksek dönüştürme hızları, logo kaldırma, altyazılar, özel filigran ve DVD yazıcı gibi ek düzenleme özellikleri sunar.

Freemake, tüm ürünlerinin kullanıcılarına hitap eden özel bir destek sitesine sahiptir. Aradığınız cevapları bulamazsanız, e-posta yoluyla yanıtlanacak bir talep formu gönderebilirsiniz.

Artıları:

 • Birçok siteyle çalışır
 • Toplu indirme sunar
 • Kullanımı kolay

Eksileri:

 • Ücretsiz sürümünde videolarda büyük filigran yer kaplıyor

7. aTube Catcher

(Windows 10)

aTube Catcher, tek bir araçta birçok özelliği barındırır ve tamamen ücretsizdir. İndiricinin yanı sıra bir ekran kaydediciniz, video dönüştürücünüz, DVD oluşturucunuz ve ses yakalama aracınız var.

İndirici, binlerce video akış sitesiyle uyumludur. Tek adımda indirmenize ve dönüştürmenize olanak tanır ve tonlarca dönüştürme seçeneği sunar. Desteklenen biçimler arasında 3G2, 3GP, AVI, MP4, MP3, XVID, GIF, MOV ve çok daha fazlası bulunur. Bununla birlikte, dönüşümler yavaş olabilir.

aTube Catcher ile ilgili bir sorun, cihazınıza birden fazla program yüklemesidir. Bunun için izin istemesine rağmen AVG Free Antivirus’ü de yüklemeye çalışır. Reddetseniz bile, yine de bir müzik indirici olan Music Search MP3’ü kuracaktır. Bazı kullanıcılar bunu yararlı bulsa da, bazen kötü amaçlı yazılımın cihazınıza girmesine neden olabileceğinden, genellikle ek yazılım yükleyen araçlara karşı temkinli davranırız.

Arayüz dili için Fransızca, İtalyanca ve Türkçe dahil yaklaşık bir düzine seçeneğiniz var. Bu indiricinin kullanımı basit olsa da, web sitesinde pek fazla destek materyali yoktur. Gerekirse bir web formu aracılığıyla ekiple iletişime geçebilirsiniz.

Artıları:

 • Birden çok araç bir arada
 • Bütçe dostu seçenek
 • Birçok siteyi ve formatı destekler

Eksileri:

 • Ek yazılım yükler
 • Yavaş dönüşümler

Leave a Reply

Previous Story

YouTube videolarını indir, YouTube MP4 video indirici full, Video indir YouTube, YouTube Videolarını MP3’e Dönüştür

Next Story

Hotmail Login

Latest from Genel

Hotmail Login

Hotmail login has been replaced by Microsoft as Outlook login. 2023 current Hotmail login and Hotmail

Numarasız Gmail Hesabı Açma

Google’ın sahibi olduğu dünyanın en popüler e-posta hizmetinde numarasız Gmail hesabı açabilirsiniz. Gmail açmak için aşağıdaki

%d bloggers like this: