Outlook Emoji Ekleme – Outlook’ta emoji nasıl eklenir?

İki nokta ve parantezle gülücük yapmaktan sıkıldıysanız Outlook 2016 da dâhil tüm Outlooklarda renkli emoji ekleme kısayolu ile emoji ekleyebilirsiniz. Masaüstü ve mobil cihazlarda Microsoft Outlook e-postalarınıza kısayol tuşu ile nasıl emoji ekleyeceğinizi anlattık.

Masaüstü ve mobil Outlook uygulamalarında e-posta gönderilerinize Windows tuşu + nokta kısayolu ile renkli emoji ekleyebilirsiniz. Outlook masaüstü sürümünde bir e-postaya emoji eklemek için bir klavye kısayolu kullanmanız gerekir. Outlook, telefonunuzun emoji klavyesini kullanarak mobil uygulamaya emoji eklemenize olanak tanır.

Emojiler olmadan dijital yazışmalar nasıl olurdu? Sıkıcı, işte bu kadar. Bu küçük simgeler, duyguları iletmek için dijital mesajlara eklenir. Gülen yüzler ve hayvanlar arasındaki gamı nesnelere ve yol işaretlerine yönlendirirler. Diğer e-posta istemcileri gibi, Outlook da bir e-postanın gövdesine emoji eklemenize olanak tanır. Outlook 2016 sürümü de dâhil olmak üzere renkli emoji ekleme kısayolu Windows tuşu + nokta kombinasyonudur.

Masaüstü Outlook Uygulamasında Emoji Ekleme

outlook emoji ekleme, outlookta emoji ekleme, outlookta emoji nasıl eklenir, outlook emoji kullanma, outlookta emoji kısayolları, outlook emoji kısayol, outlook emoji, outlook'ta emoji ekleme

  1. Outlook’u açın ve “Yeni posta”ya tıklayın.
  2. Yeni e-posta ekranında Outlook emoji ekleme panelini getirmek için Windows tuşu + nokta kısayol kombinasyonunu kullanın. Mac’te paneli getirmek için Control + Command + Space tuşlarını kullanın.
  3. Ardından eklemek için bir emojiye tıklayın.
  4. Eklediğiniz emoji ya da emojiler metin kutusunda görünecektir.

Outlook Mobil Uygulamasında Emoji Nasıl Eklenir?

Outlook’un hem Android hem de iOS sürümleri için emoji ekleme işlemi yapılabilir. Bunun için aşağıdaki talimatları uygulayın:

outlook emoji ekleme, outlookta emoji ekleme, outlookta emoji nasıl eklenir, outlook emoji kullanma, outlookta emoji kısayolları, outlook emoji kısayol, outlook emoji, outlook'ta emoji ekleme, outlook mobil emoji, outlook mobil emoji ekleme, outlook mobil emoji ekleme kısayolu

  1. Outlook uygulamasını açın ve yeni bir mesaj oluşturmaya başlayın.
  2. Klavyenizdeki gülen yüz simgesine dokunun.
  3. Eklemek istediğiniz emojiye dokunun.
  4. Ardından üzerine dokunduğunuz emojiler e-postanızda görünecektir.
  5. Emojinizi seçtikten sonra harf klavyenize dönmek için ABC tuşuna dokunun.

Ayrıca Outlook’ta oturum açma konusunda yardım almak istiyorsanız: Outlook Giriş

Leave a Reply

Previous Story

NET ERR CERT AUTHORITY INVALID Hatası Çözümü

Next Story

Google Fotoğraflar Giriş

Latest from Genel

Hotmail Login

Hotmail login has been replaced by Microsoft as Outlook login. 2023 current Hotmail login and Hotmail

%d bloggers like this: