Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum, Yerçekimsiz Google, Zerg Rush, Elgoog Snake, 241543903 Hileleri

 • Google Gravity kendimi şanslı hissediyorum ve benzeri özellikler Google’ı ziyaret edenlerin biraz eğlenmesi için oluşturulmuştur.
 • Google, izleyicilerinin internet üzerinden kritik veriler, bilimsel metinler, konumlar vb. bulma gibi sayısız entelektüel faaliyet gerçekleştirmesine izin verir. Bu nedenle, Google kadar genç bir şirket için hedef kitlesinin eğlenmesine ve Google ile etkileşime girmesine daha çok imkân tanımak önemlidir.
 • Bu özellikler, siz neler olduğunu veya arayüzün hasar görüp görmediğini anlamaya çalışırken sizi meşgul eder.
google gravity, yerçekimsiz google, google gravity kendimi şanslı hissediyorum, google gravity mr doob, google gravity ne işe yarar, google gravity nasıl kullanılır, google gravity nedir
İşte Google’a Google Gravity yazıp Kendimi şanslı hissediyorum butonuna bastığınızda olanlar 🙂

Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum hilesi nedir?

Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum yerçekimi hilesi, Google’ın yapabileceği birçok hileden biridir. Bu, Google’daki ana sayfanın kontrolünü ele alan bir web uygulamasıdır. Bu uygulama, arama çubuğu, diğer seçenekler, düğmeler, diller vb. içeriklerin ekrandan düştüğünü görmenizi sağlayacaktır. Kısacası, Google’da gördüğünüz her şey yerçekimi nedeniyle düşüyormuş gibi görünecektir.

İlginizi çekebilir: Google Fotoğraflar Giriş

Bu Google özellikleri hiçbir şekilde telefonunuza zarar vermez. Google bunları onayladığı için kullanımları güvenlidir. Birçok çocuk bu tür şeyleri ilk öğrenenlerdendir. Daha sonra ebeveynleri veya kardeşleri üzerinde bir şaka olarak kullanırlar.

Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum hilesi nasıl çalışır?

Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum ile biraz eğlenelim. Yerçekimsiz Google ortamında muz yiyeyim ama çilek gibi gelsin… Biz bunu istemiyoruz. Biz, Google’ın yerçekimsiz ortamını istiyoruz. Google Gravity tıpkı bir GTA hilesi gibi bir şey. Google Gravity ya da namıdiğer Yerçekimsiz Google ile çocukluk günlerimize dönmek için sizi buraya tıklamaya davet ediyoruz.

Ya da şöyle de yapabilirsiniz: 

 • google.com.tr‘ye gidin
 • Google Gravity yazın
 • “Kendimi Şanslı Hissediyorum”u seçin
 • Google Gravity’nin keyfini sürün

Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum eğilencesi başlasın!

Google Gravity hilesini telefonda deneyin

Akıllı telefonlarda Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum eğlencesi için: Google’ın yalnızca hedef kitlesini eğlendirmek için yapabileceği birçok şey vardır. Ama çoğumuz bu konularda bilgi sahibi değiliz. Mr.Doob, ziyaretçilerini düşünebilecek bazı eğlenceli google orijinal arayüzlerini tanıttı. Mr. Doob, bu tür birçok web tabanlı program oluşturmuştur ve Google küresi bunun bir parçasıdır. Hatırlıyor musunuz? Endgame piyasaya sürüldüğünde Google, Google içeriğinin yarısını bir süreliğine silecek bir Thanos tıklaması sundu. Bu bile Google’ın neşeli doğasının bir parçasıydı.

İlginizi çekebilir: Google Hesabı Ekleme Sorunu

Bununla birlikte, akıllı telefonunuzda Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum hilesinin nasıl yapılacağı sorusuna geri döndük. Bu numarayı telefonunuzda gerçekleştirmek için kolay ve kısa adımları izleyin.

 1. Telefonunuzda kullandığınız web tarayıcısını açın, örneğin Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge veya tercih ettiğiniz başka bir tarayıcı.
 2. Tarayıcı açıkken, tarayıcının üst kısmında bulunan URL panelinize google.com yazın. Unutmayın, bunun kısayolu yoktur; bu nedenle Google’ın arama motorunun ana sayfasına ulaşmanız gerekiyor.
 3. Akıllı cihazlarınızda Google ana sayfası açıldığında arama paneline “Google Gravity” yazın. Hemen arama düğmesine tıklamayın.
 4. Ara butonuna tıklamak yerine kendimi şanslı hissediyorum yazan butona tıkladığınız anda yerçekimi google hilesinin aktif olduğunu göreceksiniz.
 5. Zamanınızı eğlenceli öğelerle oynayarak ve diğer seçeneğe doğrudan o ekrandan erişerek geçirin.

Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum Benzeri Başka Hileler de Var mı?

Google, ana sayfada size birçok web programı sunar. Bu programlar güvenlidir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

1. Google Anti Gravity

Google anti gravity hilesi, tüm Google öğelerinin ekranınızda yüzmesini sağlar. Bu, insanların arcade tarzının işleri nasıl ilginç hâle getirdiğini kontrol etmeleri için kesinlikle eğlenceli bir numara. Bu programı etkinleştirmek için, yerçekimi google hilesi için yaptığınız adımların aynısını izlemelisiniz. Arama çubuğuna yazdıklarınızda yalnızca bir değişiklik yapılması gerekir. Google Gravity yerine Google anti-gravity yazın.

2. Google Zero Gravity

Sıfır yerçekimi modundaki google öğeleri ters olarak görünecektir. Sanki tüm unsurlar alt üst olmuş gibi. Bu programı etkinleştirmek için bile aynı adımları izlemeniz gerekiyor. Sonra tekrar, kendimi şanslı hissediyorum’a tıklamadan önce ‘google zero gravity’ yazdığınızdan emin olmalısınız.

3. Google Underwater (Google Sualtı)

Sualtı, adından da anlaşılacağı gibi, sizi denizin altına götüren bir arayüzdür. Burada ekranınıza daha fazla balık ekleyebileceksiniz. Ek olarak, su üzerinde yüzen arama çubuğunu ve ayna görüntüsü olarak Google’ı görebilirsiniz. Bu programı etkinleştirme adımları aynıdır, etkinleştirmeden önce “google underwater” yazmanız yeterlidir.

4. Google Sphere (Google Küre)

Bu arayüz, küresel bir şekilde temsil edilen Google öğelerini görmenize olanak tanır. Tıpkı diğer programlar gibi, bu da arama kelimesi ile aynı adımlara ve ‘google küresi’ne sahiptir.

5. Do a Barrel Roll

Eğer Google’a Do a Barrel Roll yazarsanız neler olur? Tabii ki sayfa taklacı güvercin gibi takla atıp eski hâline geri döner. Deneyiniz efenim, çekinmeyiniz.

6. Zerg Rush

Google arama motoruna Zerg Rush yazarsanız bir anda 0’lar tarafından arama sonuçlarının yenmeye çalışıldığını görürsünüz. Sıfırlar arama sonuçlarını yemeye çalışır. Bu ne saçma bir şey lan! Neyse işte. Sıfırları öldürmek için de bir yol var bu arada: üzerlerine 3 kere tıklamak. Sıfırları öldüremezseniz de onlar amca oğullarını kapıp GG yazısını oluşturuyorlar. Bir araya geliyorlar ve Good Game yazıyorlar işte sülalecek. İşte Google’ın Zerg Rush aramasıyla ilgili sunduğu saçma sapan ama ilginç sonuç bu. Deneyin deriz.

7. Google elgooG Snake

 • Google’a elgooG Snake yazın
 • “Kendimi Şanslı Hissediyorum”u seçin
 • Google logosunun olduğu yerde bir yılan oyunu çıkacak
 • Oyunu başlatın ve 3310’larda oynadığımız yılan oyununu sevgiyle anın

Ya da buradan direkt elgoog snake’e gidin: https://elgoog.im/snake/

8. Atari Breakout

Google hakkında bilinmeyenler arasında yer alan bir diğer bilgi ise bizlere atari nostaljisi yaşatabilecek bir ayrıntıdır. Google’a Atari Breakout yazıp “Görseller” bölümüne girerseniz Atari Breakout aramasının keyfini atari oyunuyla sürebilirsiniz.

9. Google Pacman

Atari Breakout’un yanı sıra Google’da atari keyfini Pacman ile de yaşayabilirsiniz. Bunun için;
 • Google’a girin
 • Yok yanlış oldu
 • https://g.co/kgs/ZCVqFV linkine gidin
 • İşte şimdi oldu
 • Ve Google logosunun üzerinden Pacman oynayabilirsiniz.

10. Google 241543903

Google’a eğer 241543903 yazıp aratırsanız arama sonuçlarında buzdolabına kafasını sokan insan evlatlarıyla karşılaşırsınız arkadaşlar. Deneyin, lütfen çekinmeyin. Hatta size biz yardımcı olalım ve direkt 241543903 yazarak arattığımızda Google’ın oluşturduğu linki sizlerle paylaşalım. Buyursunlar: 241543903

Leave a Reply

Previous Story

Google Fotoğraflar Giriş

Next Story

Google Chrome Bağlantınız Gizli Değil, Güvenli Değil Hatası Çözümü (Google Sertifika Sorunu)

Latest from Genel

Hotmail Login

Hotmail login has been replaced by Microsoft as Outlook login. 2023 current Hotmail login and Hotmail

%d bloggers like this: