Adobe Photoshop 2021 ippcvm7.dll Hatası Çözümü

Adobe Photoshop 2021 ippcvm7.dll hatası çözümü 2023 yılında da oldukça merak edilen konulardan biri. Biz de Signinup.com olarak ippcvm.dll hatası alanlar için etraflı bir araştırma yürüttük. Bu hatanın özellikle Rusya kaynaklı sosyal paylaşım platformlarında oldukça sık tartışıldığını gördük.

Ayrıca bu hata Adobe Photoshop 2021 sistem gereksinimleri ile bağdaştırılmış. Ancak hata direkt bundan kaynaklanıyor olsaydı basit bir dosya kopyalama işlemi ile çözülemezdi. Hatanın çözümü basit. Yine o meşhur DLL dosyalarımızdan birkaçı eksik. Aralarında eksikliği en çok çekilense ippcvm.dll dosyası.

Bilgisayarlar hatayı genellikle ippcvm7.dll dosyası üzerinden vermişler. Araştırmalarımız neticesinde ulaştığımız bilgiler bu yönde. Resmen Adobe Photoshop 2021 ippcvm.dll hatası ile kullanıcılarına lansman yaptı. Neyse. Adobe Photoshop 2021 ippcvm7.dll hatası çözümü ile ilgili daha fazla konuşmadan önce DLL dosyalarına bir değinelim.

DLL Nedir Ne İşe Yarar?

DLL dosyaları işletim sistemleri için Tanrı gibi bir şey arkadaşlar. Tabiri caizse tam karşılıkları budur. Aslında onların yoklukları ciddi sorun teşkil ediyor, bu yönleriyle Tanrı’dan ayrılıyorlar. 😀 Neyse, teolojiye girmeyelim. DLL dosyaları işletim sistemlerinin yürüttüğü her türlü eylemde aktif olarak rol alabilmeleri ile ünlüler.

DLL dosyalarına ilişkin ayrıntılı bilgi almak için siz bizimle yetinmeyin. Farklı kaynakları da araştırın bol bol.

Adobe Photoshop 2021 ippcvm7.dll Hatası Çözümü

Şimdi konumuza tekrar dönebiliriz. Adobe Photoshop 2021 yüklenirken herhangi bir sorun olmamasına rağmen, uygulamayı açmaya çalıştığımız anda karşımıza şu hata çıkabiliyor:

Your application is dynamically linked with Intel(R) IPP libraries version 2020.0.1 (r0x35x5ec66) No DLL from the list below is found on the system search path: ippcvm7.dll (the most suitable for your CPU) Please provide a path to at least one of them

adobe photoshop 2021 ippcvm.dll hatası, adobe photoshop 2021 ippcvm.dll hatası çözümü

Adobe Photoshop 2021’de ippcvm7.dll hatası, ippcvn8.dll hatası ya da bunlara benzer DLL hataları ile karşılaşmanız durumunda ippcvm7.dll hatası çözümü çok basit:

  1. Öncelikle şu linkten dosyayı indiriyorsunuz: Signinup.com-ippcvm7
  2. İndireceğiniz dosyayı Winrar’la çıkartın.
  3. Dosyayı nereye çıkarttıysanız açın bir bakın, eksik gedik var mı… Biz içine ippcvm7.dll ile birlikte ippccm7.dll, ippim7.dll, ippsm7.dll, ippvmm7.dllve opencv_world440.dll dosyalarını da koyduk. Araştırmalarımız sonucu, ippcvm7.dll hatasını alanların bu dosya grubuna ihtiyacı varmış. Denedik ve dosyalar tüm bilgisayarlarımızda sorunsuz çalıştı. Rar’dan çıkan 6 adet DLL dosyası olması gerekiyor.
  4. Sonra RAR’dan çıkardığınız bu 6 adet DLL dosyasını, Adobe Photoshop 2021’in kurulu olduğu dizine atın.
  5. Dosya değiştirme ile ilgili bir uyarı gelebilir bilgisayarınızdan, kabul edin.
  6. Ve bitti.

Açın bakalım Adobe Photoshop 2021’i, bir sorun var mı… Olamaz, mümkün değil. ippcvm7.dll hatası çözümü dışında başka bir sorununuz varsa gönderimizin altına yorum atın. Biz de sizin için araştıralım. Bizim işimiz bu!

Leave a Reply

Previous Story

Gmail nedir? Gmail hesabı ne işe yarar? Gmail giriş nasıl yapılır? Gmail ücretli mi?

Next Story

Gmail Mail Gelmiyor Sorunu Çözümü: Gmail mail gelmeme sorunu nasıl çözülür?

Latest from Genel

Hotmail Login

Hotmail login has been replaced by Microsoft as Outlook login. 2023 current Hotmail login and Hotmail

%d bloggers like this: